קרא את התיאור הרשמי

הסמכות הרלוונטית ביותר בתעשייה בעולם

Ducere יש שותפות עם אוניברסיטת ווילס טריניטי סנט דוד כדי לספק תארים המכילים את העולם העסקי הייחודי משאבים כי Ducere מפורסם, וכן את הקריטריונים האקדמיים המסופקים על ידי רויאל Chartered האוניברסיטה הוותיקה ביותר בוויילס ואנגליה אחרי האוניברסיטאות של אוקספורד קיימברידג ' .

שותפות זו הביאה Ducere ואת אוניברסיטת ויילס טריניטי סן דוד בגאווה מציע את תארים חדשניים ביותר - תוכנית לתואר ראשון ייחודי המאפשר לתלמידים לעבוד על פרויקטים אמיתיים עם ארגונים עסקיים מובילים בבריטניה.

Dócere הוא מפעל חברתי מודרני אד-טק, המביא את המוחות המלהיבים ביותר בעולם והטכנולוגיות המתקדמות ביותר להשכלה גבוהה. תוכניות ההשכלה הגבוהה שלנו מממנות את הפרסום ופרסום האוריינות על פני 24 מדינות אפריקאיות. עד כה הקרן פרסמה מעל 700 סטודנטים מחברים בתוך 50 אוספים של ילדים אפריקאי סיפורים.

אוניברסיטת מעלות עבור המאה ה -21 כלכלה חדשנות

בשותפות עם אוניברסיטאות וחברות גדולות, Ducere מספקת תארים שנועדו לענות על הצרכים של הלומד המודרני באמצעות מחקר מקוון גמיש, פרויקטים עסקיים בעולם האמיתי ותמיכה סטודנט ללא תחרות.Study anywhere in the world with a Ducere online degree

השכלה מעשית רלוונטית

קורסים Ducere מועברים בשיתוף עם ארגונים מובילים כדי לספק חינוך באוניברסיטה כי באמת מכין את הבוגרים לקחת את הצעדים הקריירה הבאה שלהם. שותפויות בתעשייה של Ducere תומכות ביצירת תוכן קורס מעשי ורלוונטי; פרויקטים בתעשייה אמיתית המחברים בין תלמידים לבין עולם העסקים האמיתי.

השלמת תואר עם Dúcere ו UWTSD היא חוויה ייחודית, בעל ערך, כי אתה לא יכול להגיע למקום אחר. בין אם אתה בוחר להפעיל את העסק שלך, ליצור מפעל חברתי, או לעבוד בתוך הארגון, תוכלו ללמוד באמצעות מיומנויות החלים על אתגרים עסקיים אמיתיים. תואר יישומי עם המעסיקים מיומנויות לחפש, תבטיח כי אתה מצליח בכל דרך שתבחר.

University of Wales Trinity Saint David historical Campus

תובנות אמיתיות מ מנהיגים גלובליים וחדשנים עסקיים

הפקולטה למנהיגות העולמית של Ducere מונה למעלה מ -250 מובילי תעשייה מהדרגים הגבוהים ביותר של הציבור, כולל נשיאים לשעבר, ראשי ממשלה, מנכ"לים, יזמים ופילנתרופים.

תובנות וידאו של מנהיגים אלה נרקבות בכל התוכן של הקורס ותוכנית הלימודים של דוקר, ומרחיבות את הפער בין הלימודים האקדמיים לבין הלמידה המעשית, הרלוונטית לתעשייה.

"תואר התמודדות עם הבעיה של להיות יעיל וליישם במקום העבודה"

סקיי ניוז לייב (שויצר דיילי)

"מנהיגים גלובלי ... לספק קורסים מנהיגות בחיים האמיתיים"

סקירה עסקית שבועי מגזין

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Ducere Business School

תוכנית BA (Hons) Applied Business (יזמות) תוכננה במיוחד עבור סטודנטים עם תשוקה ושאיפה להתחיל מיזם משלהם, או לפתח עוד מיזם שבו הם כבר קשורים. ... [+]

על אודותתוכנית BA (Hons) Applied Business (יזמות) תוכננה במיוחד עבור סטודנטים עם תשוקה ושאיפה להתחיל מיזם משלהם, או לפתח עוד מיזם שבו הם כבר קשורים.

התוכנית מספקת בסיס רחב של מיומנויות עסקיות המותאמות לצרכים של יזמים ומנהיגים עסקיים שיש להם רצון ליצור עתיד טוב יותר באמצעות מנהיגות עסקית יוצאת דופן בין אם זה להיות כיזם, מנהל בכיר או היזם החברתי.

כאשר התלמידים עושים את דרכם באמצעות חווית למידה ייחודית הכוללת פעילויות למידה מותאמות ותוכן וידאו בלעדי העומד על כתפי מאות המנהיגים המצליחים והמקצועיים ביותר בעולם, מנשיאים וראשי ממשלה ועד זוכי פרס נובל ואקדמאים מובילים, התלמידים יהיו נתמך בפיתוח החוש העסקי שלהם.... [-]

הממלכה המאוחדת סוונסי
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 - 3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Ducere Business School

Online BA (Hons) Applied Business (ניהול) מספק לסטודנטים את הכישורים וההבנה הנדרשים להצטיין כמנהלים אסטרטגיים ותפעוליים בסביבה העסקית המודרנית. ... [+]

על אודותOnline BA (Hons) Applied Business (ניהול) מספק לסטודנטים את הכישורים וההבנה הנדרשים להצטיין כמנהלים אסטרטגיים ותפעוליים בסביבה העסקית המודרנית.

התלמידים יבואו להבין את העקרונות הקלאסיים של הניהול ואת הרלוונטיות שלהם בהקשר של היום, אבל גם להעריך את האתגרים וההזדמנויות שהתעוררו במה היא גלובלית מאוד גלובלי, דיגיטציה, ולכן מגוון, בסביבה עסקית מודרנית.

בנוסף, התלמידים יפתחו מיומנויות היזמות, אשר יסייעו הן בניהול יעיל בתוך הכלכלה הדיגיטלית המהירה והן ביכולת הקידום הארגונית בקרב ארגונים מבוססים. השלמת הקורס תעצים את התלמידים לתכנן וליישם מסגרות ואסטרטגיות ניהוליות שיתאימו לתרחישים העסקיים הייחודיים בהם הם מוצאים את עצמם, ללא תלות בארגון שאליו הם עובדים.... [-]

הממלכה המאוחדת סוונסי
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 - 3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Ducere Business School

Online BA (Hons) Applied Business (שיווק) מספק לסטודנטים בסיס רחב של המיומנויות הנדרשות כדי לשגשג כמו מנהל השיווק בעולם העסקים המודרני. ... [+]

על אודותOnline BA (Hons) Applied Business (שיווק) מספק לסטודנטים בסיס רחב של המיומנויות הנדרשות כדי לשגשג כמו מנהל השיווק בעולם העסקים המודרני.

בנוסף למושגים המרכזיים של השיווק, התלמידים יובאו לשינויים שחלו בשנים האחרונות ויפתחו את הכישורים והידע הדרושים ליצירת מסעות שיווק מודרניים יוצאי דופן.

לסטודנטים תינתן הזדמנות לפתח וליישם אסטרטגיות שיווק בארגונים אמיתיים קיימים, המספקים להם ניסיון בוגר ייחודי לקפיצת הקריירות שלהם.... [-]

הממלכה המאוחדת סוונסי
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 - 3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Bachelor

Ducere Business School

חקר תואר שני מקביל ואז ממלא תואר ראשון עם UWTSD ... [+]

חקר תואר חבר שווה ערך * ואז ממלא תואר ראשון עם UWTSD

על אודותOnline BA (Hons) Applied Business (ניהול) מספק לסטודנטים את הכישורים וההבנה הנדרשים להצטיין כמנהלים אסטרטגיים ותפעוליים בסביבה העסקית המודרנית.

התלמידים יבואו להבין את העקרונות הקלאסיים של הניהול ואת הרלוונטיות שלהם בהקשר של היום, אבל גם להעריך את האתגרים וההזדמנויות שהתעוררו במה היא גלובלית מאוד גלובלי, דיגיטציה, ולכן מגוון, בסביבה עסקית מודרנית.... [-]

הממלכה המאוחדת סוונסי
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

MBA

Ducere Business School

א פורץ דרך מקוון MBA עם 6 מודולים שפותחו ונמסר על ידי אחד האוניברסיטאות הבכור של בריטניה. בנוסף, Dücere גלובל עסקים הספר מספק מקרי מקרה ממאות מנהיגים בעולם יחד עם פרויקט ... [+]

על אודותOnline MBA מועבר באופן מקוון באופן מלא ואינו דורש כל נוכחות בקמפוס, ללמוד בכל מקום בעולם עבור MBA בבריטניה.

זהו פורץ דרך פורץ דרך עם 6 מודולים שפותחו ונמסרו על ידי אחד העולמות האוניברסיטאות העתיקות ביותר - אוניברסיטת ווילס טריניטי הקדוש דוד. בנוסף, את Dücere גלובל עסקים הספר מספק מקרי מקרה של מאות מנהיגים בעולם, יחד עם פרויקט התעשייה הגדולות.

Dócere הוא מפעל חברתי המספק יוזמות חינוכיות חלוציות באוסטרליה, באפריקה ובבריטניה. תוכניות ההשכלה הגבוהה המועברות על ידי Ducere Global Business School מממנות את הפרסום, הפתיחה של בית הספר ואת עבודת ההדרכה של קרן Dúcere, ומספקות הזדמנויות למידה ומנהיגות ייחודיות ב -21 מדינות אפריקאיות.... [-]

הממלכה המאוחדת סוונסי
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 - 2 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Bachelor degrees for the 21st Century

The UK MBA Student Experiences