B&20 British School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו

בית הספר הבריטי 20 B&B נוצר כדי לענות על צרכיהם של סטודנטים, אנשי מקצוע וחברות שרוצים לערוך קורס בשפה האנגלית הממוקדת.

אנו מציעים קורסים לכל הרמות (מתחילים, ביניים, מתקדמים), אנגלית עסקית, והכנה לבחינות הרשמיות של קיימברידג 'ב- ESOL, IELTS, קורות חיים ועבודה.

יש לנו צוות מקצועי של מורים מקוריים לאנגלית שיעזור לכם לרכוש 100% מיומנות לאנגלית ישירות מהבית שלכם.

הקורסים יתקיימו באמצעות סקייפ או בביתך בזמנים המותאמים לדרישותיכם, כולל במהלך סוף השבוע.

קונקון / פיקסאביי

איזה בית ספר?

לפעמים קשה מאוד למצוא את בית הספר המתאים ביותר לצורכי השפה שלך. אם אתה גר בלונדון, למשל, מצד אחד יש לך מגוון רחב של מוסדות חינוך שאתה יכול לבחור מהם, אך מצד שני, למרבה הצער, היכולת להעריך ולמצוא את בית הספר האנגלי הטוב ביותר בלונדון בשבילך זה לא משימה קלה כפי שהיא נראית. עיירה זו מציעה מספר כל כך מגוון ועם זאת הטרוגני של בתי ספר עד שלבסוף לפעמים נראה שאנחנו לא מסוגלים למצוא את המושלמת עבורנו.

איך נחליט? מה אנחנו מחפשים? מהם האלמנטים והשירותים שעלינו לקחת בחשבון ולנתח לפני שנחליט היכן להירשם, כמה זמן ואיזה קורס יש להשתתף? משימה לא קלה כמובן, אבל אולי נוכל לזכור את האמרה "שמור על זה פשוט", וכנראה שנצליח. להלן ההצעות שלנו. בית הספר לאנגלית צריך להעריך את הידע שלך בשפה, כך שהם צריכים לקבל את המתקן הזה לפני שתתחיל משהו. הם צריכים להיות נגישים בקלות מכל מקום בעיר, אך יחד עם זאת, הם גם צריכים להיות מסוגלים לתמוך בך מרחוק (דרך WhatsApp, Skype, Messenger, למשל) בכל זמן נתון, גם אם אינך פיזית להשתתף בקורסים שלהם; הם צריכים לספק לך מורים / מורים שאפשר למצוא בתוכניות הלימוד שלהם באתר האינטרנט שלהם או בכל מקום אחר שניתן להגיע אליו בקלות; הם צריכים להיות זמינים כדי לדון בצרכים שלך על מנת להתאים את שירותיהם לדרישותיך, לרוב. זה יהיה גם יתרון גדול אם הם גם היו מצליחים להקים ולעודד פעילויות חוץ-לימודיות בקרב התלמידים, כמו גם עם המורים / מורים שלהם כמו ביקורי מוזיאונים, קורסים ללימוד "חיי יום יום" אד-הוק, בתי קולנוע, תיאטרון, וכו '

כלים הם הדבר החשוב ביותר, ולכן יש לתת לך ספרים מבלי שתצטרך לחפש אותם בחנויות ספרים או לקנות אותם ברשת. בעיקרון, בית הספר האנגלי הטוב ביותר בלונדון אמור להיות מסוגל לתת לך את השירות המתאים ביותר אי פעם על מנת שתוכל לשפר את הידע ואת כישורי השפה שלך ללא מאמץ רב, ובכך להפוך אותו לתענוג.

מה שאנחנו עושים - בסקייפ

אורח החיים העמוס של ימינו לא תמיד מאפשר לך את הזמן להקדיש את עצמך ללימוד, לתחביבים שלך או לתחומי העניין שלך.

צימרים בבית הספר הבריטי 20 מצאו את הפיתרון המתאים לכם. עכשיו אתה יכול לעקוב אחר שיעורים מקוונים וללמוד אנגלית ישירות מהנוחות של הספה או המיטה שלך בסביבה המרגיעה של הבית שלך.

תקבלו שיעורים באיכות גבוהה ממורים מקוריים לאנגלית. המורה שלך יהיה זמין עד שעות הערב המאוחרות, כולל במהלך סוף השבוע.

מושלם עבור אנשים שיש להם זמן מוגבל ומעדיפים שיעורי אנגלית מקוונים בכל עת ובכלל זה בסוף השבוע.

שיעורי הסקייפ שלנו הם בדרך כלל הבחירה הראשונה עבור אותם אנשים שאין להם זמן להשתתף בקורס אנגלית במהלך יום חול. לכן אנו מספקים שירות זה עד 22 בערב.

השיעורים שלנו מועברים על ידי דוברי השפה האנגלית עם ניסיון רב בניהול רמות שונות ובקשות ספציפיות. השיעורים הם אינטראקטיביים עם כל הנושאים המכוסים, כולל דקדוק באנגלית, שיחה, האזנה, אוצר מילים, צפייה בסרטונים בכדי להבין מצבים חברתיים טובים יותר. לא תתאכזבו מכיוון שהמורים שלנו יעזרו לכם ללמוד אנגלית במהירות ויספקו לכם את האיכות הטובה ביותר בשיעור תחרותי.

לשיעורים מקוונים תזדקק לחיבור אינטרנט חזק ואמין ולמחשב שולחני או מחשב נייד, מחברת או אייפד. שיעורים אפשריים בסמארטפונים, אך הם אינם אידיאליים. אוזניות או אוזניות ומיקרופון חיצוני עשויים להועיל. יהיה עליך להיות מסוגל להשתמש בסקייפ או באפליקציה דומה.

מה אנחנו עושים - אצלכם בבית

אם אתה זקוק למורה שלך לבקר אותך בבית לקורס אנגלית נוכל להציע לך שירות זה.

לא תהיה לך בעיה לנסוע למרכז לונדון.

תוכלו להישאר בבית ולקיים שיעורים אחד על אחד עם המורה שינחה אתכם בכל שלב בקורס. אתה יכול לקבל אישור בבית שלך ללא קושי.

"אתה יכול להשיג אישור בבית שלך ללא קושי"

אם אינך מכיר את לונדון היטב או שאתה רוצה שהמורה שלך בבית, אנו שמחים למצוא פיתרון מותאם במיוחד עבורך.

כיום לרוב האנשים אין זמן וכסף לעבור למרכז לונדון כדי להשתתף בקורס אנגלית. לכן זו הסיבה ש- B&B 20 בריטי מספקים לך את השירות הביתי המצוין הזה ללימוד אנגלית.

בהשוואה לשיעורי סקייפ, שיעורי בית הם הבחירה הטובה ביותר עבור אותם אנשים שרוצים נוכחות פיזית של המורה כדי להבין טוב יותר אנגלית וללמוד ביעילות.

שיעורי הבית שלנו מנוהלים על ידי דוברי שפה אנגלית אשר יספקו לכם שיעורים אינטראקטיביים בעזרת כלים ושיטות שונות (כמו דיבור על מצבים חברתיים) וכן תוכלו ללמוד עוד על דקדוק, שיחה כללית, אנגלית עסקית והכנות לבחינה. תקבל גם את תעודת הנוכחות שלך ישירות לביתך בלי בעיות.

כל שיעור יתוכנן איתך שבוע אחר שבוע על מנת לעמוד בלוחות הזמנים והמטרות שלך.

מיקומים

לונדון

כתובת
2, Regent House – Pepper Street, Muirfield Crescent
E149SZ לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת