B&20 British School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו

בית הספר הבריטי 20 B&B נוצר כדי לענות על צרכיהם של סטודנטים, אנשי מקצוע וחברות שרוצים לערוך קורס בשפה אנגלית ממוקדת או שיעורי שיווק באופן מקוון.

אנו מציעים קורסים לכל הרמות (מתחילים, ביניים, מתקדמים), אנגלית עסקית, והכנה לבחינות הרשמיות של קיימברידג 'ב- ESOL, IELTS, קורות חיים ועבודה.

אנו מציעים כיום גם מאסטר מקוון בניהול שיווק דיגיטלי לבוגרים ואנשי מקצוע באנגלית ובשפה האיטלקית, המספק לך לשפר את כישורי השיווק הדיגיטלי לתפקידים ואוניברסיטאות.

יש לנו צוות מקצועי של מורים מקוריים לאנגלית שיעזור לכם לרכוש 100% מיומנות לאנגלית ישירות מהבית שלכם.

הקורסים יתקיימו באמצעות סקייפ / זום או בשעות המתאימות לדרישותיכם, כולל במהלך סוף השבוע.

קונקון / פיקסאביי

איזה בית ספר?

לפעמים קשה מאוד למצוא את בית הספר המתאים ביותר לצורכי השפה שלך. אם אתה גר בלונדון, למשל, מצד אחד יש לך מגוון רחב של מוסדות חינוך שאתה יכול לבחור מהם, אך מצד שני, למרבה הצער, היכולת להעריך ולמצוא את בית הספר האנגלי הטוב ביותר בלונדון בשבילך זה לא משימה קלה כפי שהיא נראית. עיירה זו מציעה מספר כל כך מגוון ועם זאת הטרוגני של בתי ספר עד שלבסוף לפעמים נראה שאנחנו לא מסוגלים למצוא את המושלמת עבורנו.

איך נחליט? מה אנחנו מחפשים? מהם האלמנטים והשירותים שעלינו לקחת בחשבון ולנתח לפני שנחליט היכן להירשם, כמה זמן ואיזה קורס יש להשתתף? משימה לא קלה כמובן, אבל אולי נוכל לזכור את האמרה "שמור על זה פשוט", וכנראה שנצליח. להלן ההצעות שלנו. בית הספר לאנגלית צריך להעריך את הידע שלך בשפה, כך שהם צריכים לקבל את המתקן הזה לפני שתתחיל משהו. הם צריכים להיות נגישים בקלות מכל מקום בעיר, אך יחד עם זאת, הם גם צריכים להיות מסוגלים לתמוך בך מרחוק (דרך WhatsApp, Skype, Messenger, למשל) בכל זמן נתון, גם אם אינך פיזית להשתתף בקורסים שלהם; הם צריכים לספק לך מורים / מורים שאפשר למצוא בתוכניות הלימוד שלהם באתר האינטרנט שלהם או בכל מקום אחר שניתן להגיע אליו בקלות; הם צריכים להיות זמינים כדי לדון בצרכים שלך על מנת להתאים את שירותיהם לדרישותיך, לרוב. זה יהיה גם יתרון גדול אם הם גם היו מצליחים להקים ולעודד פעילויות חוץ-לימודיות בקרב התלמידים, כמו גם עם המורים / מורים שלהם כמו ביקורי מוזיאונים, קורסים ללימוד "חיי יום יום" אד-הוק, בתי קולנוע, תיאטרון, וכו '

כלים הם הדבר החשוב ביותר, ולכן יש לתת לך ספרים מבלי שתצטרך לחפש אותם בחנויות ספרים או לקנות אותם ברשת. בעיקרון, בית הספר האנגלי הטוב ביותר בלונדון אמור להיות מסוגל לתת לך את השירות המתאים ביותר אי פעם על מנת שתוכל לשפר את הידע ואת כישורי השפה שלך ללא מאמץ רב, ובכך להפוך אותו לתענוג.

מה שאנחנו עושים - בסקייפ

אורח החיים העמוס של ימינו לא תמיד מאפשר לך את הזמן להקדיש את עצמך ללימוד, לתחביבים שלך או לתחומי העניין שלך.

צימרים בבית הספר הבריטי 20 מצאו את הפיתרון המתאים לכם. כעת תוכלו לעקוב אחר שיעורים מקוונים וללמוד אנגלית או שיווק ישירות מהנוחות של הספה או המיטה שלכם בסביבה המרגיעה של הבית.

תקבלו שיעורים באיכות גבוהה ממורים מקוריים לאנגלית. המורה שלך יהיה זמין עד שעות הערב המאוחרות, כולל במהלך סוף השבוע.

מושלם לאנשים שיש להם זמן מוגבל ומעדיפים שיעורים מקוונים בכל עת ובכלל זה בסוף השבוע.

שיעורי הסקייפ שלנו הם בדרך כלל הבחירה הראשונה עבור אותם אנשים שאין להם זמן להשתתף בקורס אנגלית במהלך יום חול. לכן אנו מספקים שירות זה עד 22 בערב.

השיעורים שלנו מועברים על ידי דוברי השפה האנגלית עם ניסיון רב בניהול רמות שונות ובקשות ספציפיות. השיעורים הם אינטראקטיביים עם כל הנושאים המכוסים, כולל דקדוק באנגלית, שיחה, האזנה, אוצר מילים, צפייה בסרטונים בכדי להבין מצבים חברתיים טובים יותר. לא תתאכזבו מכיוון שהמורים שלנו יעזרו לכם ללמוד אנגלית במהירות ויספקו לכם את האיכות הטובה ביותר בשיעור תחרותי.

לשיעורים מקוונים תזדקק לחיבור אינטרנט חזק ואמין ולמחשב שולחני או מחשב נייד, מחברת או אייפד. שיעורים אפשריים בסמארטפונים, אך הם אינם אידיאליים. אוזניות או אוזניות ומיקרופון חיצוני עשויים להועיל. יהיה עליך להיות מסוגל להשתמש בסקייפ או באפליקציה דומה.

מיקומים

לונדון

כתובת
Kemp House, 160 City Road, London
EC1V 2NX לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך