Arden University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עדכוני Coronavirus (Covid-19):

הצריכה הנוכחית שלנו פתוחה. אנו ממשיכים להעביר חווית למידה בלתי-מופרעת בכל הקורסים שלנו. אנו מומחים ללמידה מרחוק עם ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בהעברת השכלה ברשת.

על Arden University

כאן באוניברסיטת Arden University , אנו מאמינים כי לכל מקום בכל מקום יש גישה להשכלה הגבוהה שהם ראויים. בין אם אתה כבר מחזיק בתואר על-תיכוני או שאתה רק מתחיל את המסע שלך להשכלה גבוהה, Arden יש את הכלים ואת התשוקה כדי לעזור לך לספק לך חוויית למידה מרתקת באמת מועיל.

ב Arden, אנו מאמינים כי אילוצים גיאוגרפיים והתחייבויות אישי ומקצועי הם מכשולים כי לא צריך למנוע מאנשים שאפתניים להמשיך החינוך באיכות גבוהה כדי לשפר את הקריירות שלהם. אנו מציעים מגוון רחב של תוכניות באמצעות למידה מרחוק באינטרנט, בלנדד למידה כדי לספק לך את החינוך שאתה יכול להתאים את אורח החיים שלך. פלטפורמת הלמידה המקוונת והנגיעה שלנו מספקת תמיכה והדרכה במהלך הלימודים, וכדי להבטיח שתוכל להפיק את המרב מהלימודים.

116439_employment-1280-740.jpg

מה שמבדיל אותנו

ללמוד את התואר בבריטניה, מכל מקום שבו אתה נמצא

למידה מרחוק למידה ממוזגת Pathways הופכים נפוצים יותר ויותר הודות משלוח מקוון נגישות מספק לסטודנטים. כאן בארדן, יש לנו 25 שנות ניסיון בהכנת המומחיות שלנו בפיתוח תוכניות מרתקות ואיכותיות, לצד פלטפורמת הלמידה המקוונת החדשנית שלנו. אנו גאים לתמוך ב -50 אלף תלמידים מכל הגילאים ורקעים מקצועיים באמצעות התוכניות המקוונות שלנו, ולהמשיך להיות מוקדש למקסם את הצלחת התלמידים שלנו על ידי הכנתם לקריירה מתגמלת במקצועם הנבחר.

Arden University מציעה מעל 50 תוכניות לתואר ראשון, לתואר ראשון ולדיפלומה באופן מקוון. רבות מהתוכניות שלנו מוסמכות על ידי גופים מקצועיים כמו המכון לשירות שיווק (CIM), המכון לניהול Chartered (CMI), האגודה הפסיכולוגית הבריטית (BPS), ואיגוד מנהלי הפרויקטים (APM). אנו גם אחד מחמש מוסדות החינוך בבריטניה המציעים תארים LLB (Hons) עם מעמד מוסמך באמצעות למידה מרחוק.

119062_logos3.png

דגש על יכולת העסקה

התוכניות המקוונות שלנו מתוכננות עם הקריירה שלך בראש. המורים שלנו מושקעים בהצלחה שלך הן בתוך הקורסים שלנו והן מחוץ להם, והתוכניות שלנו כוללות הזדמנויות ליישם מיומנויות מעשיות במודולים בודדים ולהשלים פרויקט מחקר עצמאי. עם השלמת אחת התוכניות שלנו, תוכל להוכיח הבנה ברורה של שטח הלימודים שלך להחזיק את הכישורים הדרושים כדי להתקדם על נתיב הקריירה שלך.

רבים מהתלמידים המקוונים שלנו כבר התחילו את הקריירה שלהם, מחפשים לעבור לתפקידים בכירים יותר, וחלקם מוכנים לחקור תחום חדש לגמרי. אם אתה מעוניין ללמוד את אחת מהתוכניות שלנו, אך אינך עומד בדרישות האקדמיות הרגילות, ייתכן שתהיה זכאי להגיש בקשה דרך נתיב הכניסה הלא-סטנדרטי שלנו, אשר ייקח מבט הוליסטי יותר על הכישורים והניסיון המקצועי שלך במהלך סקירת היישומים שלך תהליך.

אפשרויות מימון

ב Arden, אנו מאמינים כי עלות לא צריך למנוע ממך להרוויח חינוך יקר. תוכניות תואר שלנו עולה פחות מאשר ההסמכה בבריטניה הממוצע, אבל אנחנו שומרים על תקן אקדמי תחרותי של ההשכלה הגבוהה.

אנו מציעים אפשרויות מימון גמישות עבור התוכניות שלנו כדי להבטיח לתלמידים יכולים להתמקד בלימודים שלהם, ולא הלחץ על כספים. דמי הקורס שלך נקבעים בהתאם למקום המגורים שלך, וסוג התוכנית שאתה לומד.

מה שהסטודנטים שלנו אומרים

116278_UaNCSiuo.png

"התחלתי ליהנות מה MBA שלי עוד לפני שסיימתי את התואר, חשתי כבוד מוגבר וערך בעבודה מעמיתים וממונים עלי, בעוד שעליית השכר באה מיד אחרי שקיוויתי".

רופינדר סינג,

מגיסטר למנהל עסקים (CMI)

116277_DfXupLCk.png

"הלמידה מרחוק נתנה לי גמישות רבה שהיתה חיונית, זה היה קשה מאוד ודרשתי מסירות מלאה וניהול זמן טוב, אבל זה היה משהו שהשגתי ואני מאוד גאה בו".

לורה בנסון,

BA (Hons) עסקים (שיווק)

מיקומים

תכניות

BA