Al-Mustafa Open University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אל-מוסטפה האוניברסיטה הפתוחה היא מוסד תרבותי ואקדמי בינלאומי שמטרתו להפיץ ידע מוסלמי, מדעי הרוח והחברה. תוך ניצול הטכנולוגיות העדכניות ביותר הקיימות בחלל הווירטואלי, האוניברסיטה הפתוחה של אל-מוסטפא מציעה הזדמנויות שוות לכל אדם שיש לו עניין בהשגת ידע מוסלמי, כמו גם במדעי הרוח ללא הבדל דתו, אמונתו, מגדרו ואזרחותו. הוא מספק את הבסיס להכשרת מומחים אדוקים באקדמיה ומומחים על מנת לייצר, להסביר ולהפיץ את תורתו הטהורה של האיסלאם, את בית הקודש של הנביא מוחמד (עליו השלום) ואת הקוראן הקדוש.

מצב ואמינות

האוניברסיטה הפתוחה הזו מזוהה עם אוניברסיטת אל-מוסטפא, ויש לה אישור רשמי ממשרד החינוך, המחקר והטכנולוגיה של הרפובליקה האסלאמית של איראן. תעודות ותעודות שסופקו על ידי האוניברסיטה יש גם אמינות בינלאומית.

מטרות הקמה ומשימות

לטפח אקדמאים ואנשי אקדמיה מחויבים בתחום לימודי האסלאם והרוח; לקדם את האסלאם ואת תורתו של שלום אלול-בית על כל העולם באמצעות הפקת תכנים וירטואלית והפצת חומרים דתיים מרתקים בשפות שונות.

כדי להקל על הסטודנטים של אל-מוסטפא ולספק להם תמיכה ללימודים בסביבות וירטואליות.

נמען של האוניברסיטה הזאת

מוסלמים ברחבי העולם ללא קשר לאמונתם ולאוםם; אנשים המעוניינים בתרבות ובהוראת האסלאם מקבוצות אתניות ולאומיות שונות; רבדים שונים של החברה, כולל נשים וגברים בעלי דרגות השכלה שונות. (האוניברסיטה / כללי)

קורסים אקדמיים

מוסד אקדמי זה שאף לתכנן וליישם תוכניות אקדמיות ותכניות שונות ומגוונות ברמות אקדמיות שונות של רווקים בסיסיים, רווקים ומורים. הוא גם מספק קורסים קצרים, כמו גם קורסים מודולריים על מנת לספק את הצרכים והציפיות של התלמידים ברחבי העולם.

היתרונות העיקריים של אוניברסיטת אל-מוסטפה הפתוחה

  • יש לו יותר מעשר שנות ניסיון ורשומות מצוינות בתחומים שונים של דיסציפלינות ומדעי הרוח האסלאמיים במרחב הקיברנטי;
  • מקיפות ורבגוניות ברמות אקדמיות שונות, כגון: עמיתים, רווקים ומורים בתחומי המשפט והלכה, הקוראן והחדית, המוסר והחינוך, הפילוסופיה, התיאולוגיה והמיסטיקה, לימודי האסלאם, היסטוריה ותרבויות, דתות, ספרות, מדעי הרוח מדעי החברה וכו '.
  • מציע מגוון קורסים קצרים ומודולריים בהתאמה לצרכי הקהל;
  • ניצול ההישגים הטכנולוגיים העדכניים ביותר בתחום החינוך והתקשורת;
  • גישה מקוונת למשאבים אקדמיים;
  • זמינות הקורסים בשפות חיות שונות בעולם;
  • היתרון של קבלת ייעוץ מלומד;
  • תעודות ותארים רשמיים ובעלי הכרה בינלאומית

עקומת הלמידה

הלמידה באוניברסיטה זו מספקת את היתרון של שימוש בשיטות החדשות ביותר של חינוך מרחוק, כולל שימוש באינטרנט ובמערכות ניידות של אינטראקציה. בדרך זו ממוכנים כל שלבי הרישום, בחירת הקורסים, ההערכה האקדמית, ההכשרה, המחקר והתרבות. התלמידים נהנים מתכנים עשירים, מגוונים ומרתקים המסופקים להם. תחת הטוטולוגיה של מורים ופרופסורים מנוסים הם מטפסים בדרכם לרמות גבוהות יותר של מעלות ומצוינות. זה נותן להם סיבות לחוות את החיים בכבוד ובהערכה עצמית תחת תורת האסלאם.

מיקום גאוגרפי

המשרד הראשי של האוניברסיטה נמצא הרפובליקה האסלאמית של העיר הקדושה של קום. יש לה סניפים רבים ונציגויות בחלקים שונים של העולם.

הצורך של למידה וירטואלית

מגבלות הלמידה הפיסית מחד גיסא והאינטרסים של התלמידים המעוניינים ללמוד דיסציפלינות ומדעים שונים יחד עם ההתקדמות המהירה בטכנולוגיית המידע מאידך גיסא, יצרו חידוש וחזון חדש של חינוך אפקטיבי, המספק הזדמנויות שוות לכל. אחד הרעיונות המתעוררים הוא למידה מרחוק באינטרנט (e-learning).

בשיטה זו, כל תהליך ההערכה והקבלה של המועמד, בחירת הקורסים, הצגת הקורסים, שאלות ותשובות בין המורים והתלמידים, בחינות והערכה אקדמית, שירותי החינוך והחינוך נעשים בצורה אלקטרונית. התלמידים יכולים לגשת לחשבון שלהם בכל פעם שהם רוצים מכל חלק של העולם. על ידי שימוש בתכונות הטכנולוגיות, המורים והמנהלים עוקבים אחר ההתקדמות של התלמיד ומעריכים אותם, ומעניקים להם למידה אישית ומערכי שיעור.

מיקומים

קום

כתובת
Al-Mustafa Open University,
Mosalla St,
Qom, Islamic Republic of Iran

קום, מחוז קום, איראן