Uninettuno University - Atheneum Liberal Studies

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה הטלמטית הבינלאומית UNINETTUNO, שהוקמה על ידי צו של 15 אפריל 2005 של משרד החינוך האיטלקי, האוניברסיטה והמחקר, מספק כותרים אקדמיים בעלי ערך משפטי באיטליה, אירופה ובמדינות הים התיכון, עבור מחזור ראשון (רווקים) תארים, התמחות (תואר שני), תארי דוקטור ותארים. באוניברסיטה הטלמטית הבינלאומית, מרצים מובילים של אוניברסיטאות חשובות ברחבי העולם מספקים את הקורסים שלהם במרחבים וירטואליים וירטואליים מבוססי אינטרנט באיטלקית, ערבית, אנגלית וצרפתית.

חלום שהתגשם: עם UNINETTUNO אתה יכול להשתתף באוניברסיטה שלך מכל מקום שבו אתה נמצא ללא גבולות יותר של מרחב וזמן.

הִיסטוֹרִיָה

UNINETTUNO מוצאת את עצמה מקור ההדרכה של NETTUNO - Network per l'Università Ovunque, קונסורציום של 43 אוניברסיטאות איטלקיות וזרים, אשר מאז 1992, אלפי סטודנטים איטלקים וזרים קיבלו תואר אוניברסיטה מרחוק הודות לטלוויזיה ולאינטרנט. כיום, רבים מאוניברסיטאות אלה העמידו לרשות אונינוטו מתקנים פיזיים כגון מעבדות לביצוע עבודות מחקר ופעילויות הכשרה, ספריות, אולמות המצוידים במחשבים אישיים ובכיתות לימוד כדי לארגן מפגשי בחינות פנים אל פנים לתלמידים. אונינוטו גם מוצאת את עצמה מהצלחתה הבינלאומית של פרויקט Med NetU (אוניברסיטת הים התיכון), הממומן על ידי הנציבות האירופית במסגרת תוכנית EUMEDIS, שמטרתה מימוש אוניברסיטת מרחק אירופית-ים תיכונית.

עם מד נט, הוקמה רשת של 31 אוניברסיטאות של 11 מדינות באזור האירו-ים תיכוני (אלג'יריה, מצרים, צרפת, ירדן, יוון, איטליה, לבנון, מרוקו, סוריה, תוניסיה ותורכיה). הפיתוח של Med NetU מהפרויקט למערכת נתמך על ידי ממשלות המדינות השותפות. למעשה, ב -29 בינואר 2006, במסגרת כנס קטאניה 3 למימוש "אזור היורו-ים התיכון להשכלה גבוהה ולמחקר", 14 שרים להשכלה גבוהה של מספר מדינות ים-תיכוניות, חתמו מטה על הצהרה משותפת שלפיהן ציינו את מטרתם לחזק את מערכת הלמידה מרחוק של מדינות הים התיכון, על ידי הרחבת התוצאות שהושגו באמצעות פרויקט Med Net'U.

כוחה ותהליך הצמיחה של אונינוטו מיוצגים ללא ספק על ידי העובדה שהיא הצליחה במהירות להשיג תפקיד משמעותי ברמה הבינלאומית על ידי סיום הסכמים עם מדינות אירופה, ארצות הברית, אמריקה הלטינית, סין, רוסיה, גאורגיה ועיראק . הסכמים חשובים מאוד נחתמו עם מדינות אזור הים התיכון, ובמיוחד עם מצרים, מרוקו, סוריה ותוניסיה.

מבנה הרשת

מרכז התיאום הבינלאומי

המבנה הארגוני של UNINETTUNO מופיע כמבנה "רשת": מרכז תיאום ופולנים טכנולוגיים ומרכזי ייצור, הנמצאים על שטחים ארציים ובינלאומיים, המחוברים לרשתות מחשבים, וכן באמצעות שידור וקבלה של צלחות לוויין. כיום, UNINETTUNO יכולה להסתמך על הפולנים הטכנולוגיים שכבר הוקמו באיטליה, כמו גם על המתקנים והטכנולוגיות של 31 פולנים טכנולוגיים ו -9 מרכזי ייצור, שהוקמו בקמפוסים באוניברסיטאות ובמרכזי הכשרה מקצועית של פרויקט Med Net'U שותפים ומבוססים על 11 מדינות באזור האירו-ים תיכוני.

פולנים טכנולוגיים

הם משמשים ככלי הדרכה, מצוידים בטכנולוגיות מידע ותקשורת חדשות (ICT), אשר נקלעו לטריטוריות הלאומיות והבינלאומיות, המספקות לתלמידים את כל הטכנולוגיות הדרושות להם על מנת לעקוב אחר הקורסים באמצעות מצב מרחק, להשתתף בפעילות ההדרכה באמצעות ועידות וידאו המבחנים.

מרכזי ייצור

מדובר במבנים המסופקים עם כל הציוד הדרוש ליצירת תכנים חינוכיים מולטימדיה מבוססי אינטרנט, הזמינים בפורטל הדידקטי, שהוא פורטל ההוראה מרחוק בעולם שהתממש בארבע שפות (ערבית, אנגלית, צרפתית ואיטלקית).

פקולטות

לפקולטות יש משימות מוסדיות שחזויה על ידי החוקה וקידום הפיתוח של תכניות מחקר.

קורסים לתואר ראשון

הקורסים לתואר שני נושאים את המשימה להגדיר את תוכנית הלימודים, את האמצעים לביצוע תרגול בפועל ובחינות, הערכת איכות של חומרים חינוכיים המבוצעים על ידי מרכזי הייצור הממוקם על שטחים לאומיים ובינלאומיים; תיאום פעילויות החונכות, הערכת האיכות של כל השירותים החינוכיים המועברים באמצעות הטכנולוגיות החדשות.

מי לומד

יש אזור ייעודי: המרחב הדידקטי, שבו ההוראה והלמידה מתקיימים בחמש שפות: איטלקית, ערבית, אנגלית, צרפתית ויוונית. סביבת הלמידה המבוססת על האינטרנט מועברת ישירות לשולחן הסטודנט: שיעורים, מוצרי מולטימדיה, מאגרי מידע, תרגילים, מערכות הערכה והערכה עצמית, שיעורים מקוונים, פורומים, צ'אטים, וויקטים נושאיים.

סביבת למידה

בעמוד ההוראה של המורה ובמדריך המדריך נכללות סביבות הלמידה בהן ניתן למצוא את החומרים החינוכיים המייצגים את תוכן הקורס:

ספריית וידאו

שיעורי הוידאו הדיגיטליים הם נקודת ההתחלה של תהליך הלמידה. כל שיעור וידאו דיגיטאלי מובנה למספר נושאים והוא צמוד לאינדקס על מנת לאפשר לסטודנט לעקוב אחרי שיעור הווידאו כולו או לבחור את הנושא שהוא רוצה ללמוד יותר לעומק. כל נושא מקושר בצורה היפרטקסטואלית ומולטימדיה למאמרים, ספרים, טקסטים תרגילים, ספריות וירטואליות, רשימות של אתרי אינטרנט (קישורים לאתרים הקשורים לנושא שנבחר על ידי הפרופסורים והמורים).

תרגילים מקוונים

סעיף זה כולל תרגילים אינטראקטיביים מקוונים המקושרים לנושאים המטופלים בשיעורי הווידאו.

מעבדה וירטואלית

זוהי סביבה שבה התלמיד משלב תיאוריה עם תרגול באמצעות תהליך "למידה-על-ידי".

סגל הוראה

כפי שכבר מסופק על ידי אמנות. 15 של החוקה וכפי שנקבע בתקנות הכלליות של האוניברסיטה, אישר את ה- MIUR שלי ב -16 במרץ 2013, בפרק 3 "דידקטיקה וגוף הוראה", אמנות. 17 "גוף הוראה וחוקרים", פסקה 3 ואחריו:

"סגל ההוראה, הנזכר בסעיף 15 לחוקה, הממלא פונקציות דידקטיות ומחקריות בהתאם למודלים המסופקים על ידי הקורסים של האוניברסיטאות הטלמטיות באמצעות רשתות טלמטיקה ורשתות לוויין (אינטרנט, מערכות טלוויזיה ועידה בווידיאו) מחולק לפי טיפולוגיות הבאות ":

  • פרופסורים אזוריים, המרכזים את הפעילות הדידקטית לכל נושא
  • פרופסורים המחברים את התכנים, שמבינים את שיעורי הווידיאו ותוכן התכנון והחומרים שיש לכלול בסביבות הלמידה של הפורטל הדידקטי;
  • מדריכים, אשר בודקים את התקדמות הלמידה של התלמידים באמצעות הטכנולוגיות.

מיקומים

רומא

כתובת
Corso Vittorio Emanuele II, 39
00186 רומא, לאציו, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: