קרא את התיאור הרשמי

גוליילמו מרקוני אוניברסיטת איטלקית היא האוניברסיטה המקוונת הראשונה כי היה מוכרת על ידי משרד חינוך האיטלקי והאוניברסיטה המוכרת הראשונה והיחיד האיטלקית בארצות הברית.

עם מעל 14,000 תלמידים, אוניברסיטת גוליילמו מרקוני מעורב במחקר וחדשנות משמעותי, להסתכל מעבר לסביבת הלמידה המסורתית, היא מקדמת את השימוש בפתרונות טכנולוגיה מתקדמת חדשנית ידי הצטרפות עם פעילויות מסורתיות כגון הרצאות, סדנאות וימי עיון מתודולוגיות.

מאבק האוניברסיטה להשיג ערכיהם ואת המשימה לענות על הצרכים של כל התלמידים על ידי מתן הזדמנויות שונות כדי ללמוד בבית ראשון ושני לתארים מתקדמים עם שעות גמישות, הרשמה מתמשכת, שיעורים מקוונים, מעבדות וירטואליות סימולציה. פעילויות המחקר שלנו נתמכות על ידי מעבדות מאובזרות, משרדי הייצור שלנו מרקוני אולפני קולנוע לאמנויות, שבו תלמידים יכולים ליישם את הידע שלהם ולהשיג אימון ניסיון מעשי.

מודל חינוכי

100% באינטרנט

המודל החינוכי הוא 100% באינטרנט ו מיושם באמצעות קמפוס ווירטואלי מודרני. כל הפעילויות ניתן לבצע מכל מקום עם גישה לאינטרנט רק באמצעות מחשב או מכשיר נייד:

  • כל תלמיד יכול לבחור את הזמן הטוב ביותר ללמוד מבלי להזניח את הפעילות היומית שלהם.
  • לאחר ההתחברות אל הקמפוס, התלמידים מקבלים גישה למשאבים דיגיטליים לחקר וכלים כדי לתקשר עם המורה או חבריהם.
  • כל התקדמות התלמיד מוערכת ישירות דרך הקמפוס הווירטואלי.

iPad ככלי מחקר

כל תלמיד מקבל בישיבות iPad מהדור הבא הביתה ככלי מחקר. האייפד יכול להתחבר בנוחות לקמפוס ולגשת שונות ספרים אלקטרוניים שנבחרו בקפידה על ידי מורים ומשאבים אחרים הנדרשים עבור הקורסים.

הערכה

כדי להבטיח את איכות התוכניות, התלמיד מוערך שבועי באמצעות פעילויות שונות:

  • דיון ופורומים
  • סטודנטים לדון בנושאים שהועלו או לנתח מחקר מקרים אמיתיים ידי המורה.
  • משימות
  • כל משימה מוסמכת באופן אישי על ידי מורה המקצוע.
  • מבחנים מקוונים
  • בדיקות מוסמכות באופן אוטומטי על ידי הקמפוס הווירטואלי, כך שתלמידים יכולים לדעת ההצלחות שלהם מייד.

מורים בינלאומיים

כל המורים התמחו הכשרה אקדמית בתחום זה כמובן, ניסיון עבודה נרחב וניסיון בינלאומי.

שיחות וידאו קונפרנס כמובן כל עם מורים, בן המחקר מסופק וספקות נפתרים תלמידים נעשים.

ניטור ותמיכה שוטפת

תהליכים חינוכיים לעמוד בסטנדרטים מחמירים של איכות אקדמית ויש תלמידי ניטור קבוע ולתמוך בתהליך הלמידה שלהם, שנערך על ידי צוות של אנשי מקצוע ממרכז השירות לסטודנט.

התוכניות מועברות ב:
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

UVirtual - GMU Universidad Guillermo Marconi

מאסטר תכנית בניהול של הנפט, גז טבעי ו פטרוכימיה כולל תכנית לימודים שפותחו על מנת ליצור את הכישורים להשתלט על תהליכי הניהול בתעשיית נפט, גז טבעי ו פטרוכימיה, אשר נחוצים מו ... [+]

התכנית שני בניהול של נפט, גז טבעי ו פטרוכימיה היא כוללת תכנית לימודים המיועדת לבנות מיומנויות להשתלט על תהליכי הניהול בתעשיית נפט, גז טבעי ו פטרוכימיה, אשר נחוצים מנהל מוצלח וביצועים ניהוליים של בוגרים באזור הדינמי והתחרותי של פחמימנים על כל שלביה.

בחלק הראשון מתוך לימוד מעמיק של כל הפעילויות של שרשרת הערך של חיפושי פחמימנים, ניצול, מאגרים, ייצור, תחבורה, טיפול, עיבוד, הפצה, זיקוק ופטרוכימיה זה מבוצע.... [-]

איטליה Rome
אוקטובר 2019
ספרדית
תכנית מלאה
18 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית