קרא את התיאור הרשמי

International Telematic University UNINETTUNO , היא International Telematic University UNINETTUNO האיטלקית היחידה בהוראת המרחק שערכה בהצלחה ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw), הסוכנות האיטלקית לאיכות ההשכלה הגבוהה. הוקם על ידי צו של 15 אפריל 2005 של משרד החינוך האיטלקי, אוניברסיטת ומחקר, UNINETTUNIO מספק כותרים אקדמיים בעלי ערך משפטי בכל מקום בעולם עבור סטודנטים לתואר ראשון ולימודים לתואר ראשון. UNINETTUNO בצע את ההמלצות של תהליך Bologna ולספק אשראי באוניברסיטאות תחת תקן ECTS - אירופי העברת מערכות אשראי.

UNINETTUNO הוא אחד המובילים בעולם למידה מרחוק אוניברסיטאות וזכתה לאחרונה כמה פרסים בינלאומיים על המצוינות של פלטפורמת E-Learning מן האיגוד האירופי של הוראה מרחוק אוניברסיטאות (EADTU). פרס IELA לפורטל e-learning הטוב ביותר נמסר ל- UNINETTUNO בהתבסס על מחקריו, הידע שלו והתפתחותו בחינוך מרחוק. חבר מועצת המנהלים של איגוד האוניברסיטאות להשכלה מרחוק של EADTU, נציג ICDA - המועצה הבין-לאומית להוראת הוראה מרחוק לדרום אירופה ולים התיכון, שהוכרה על ידי אונסק"ו בין האוניברסיטאות הפועלות להשגת מטרות ה- SDG 2030 על ידי האו"ם (https: //goo.gl/jmiif7), ונרשמה כחברה באגודת האוניברסיטאות הבינלאומית של אונסק"ו.

UNINETTUNO יש 6 המחלקה, 25 מעלות קורסים מעל 163 מרכזי בחינות ברחבי העולם. היום UNINETTUNO יש יותר מ 16.000 תלמידים מ 160 מדינות, הוא הבעלים של ערוץ טלוויזיה רב לשוני ללא תשלום על האוויר ועל פלטפורמה ללמידה והוראה על ידי מרחק זמין באינטרנט ב 5 שפות (ערבית, איטלקית, אנגלית, יוונית, צרפתית).

אם ניקח בחשבון רציני את הבעיה הקשורה איכות ההוראה ירודה בכמה מוסדות הוראה מרחוק ברחבי העולם, הודות לשותפות חזקה עם אוניברסיטאות מסורתיות, פרופסורים ב UNINETTUNO נבחרים בין הפרופסורים הטובים ביותר מן האוניברסיטאות המסורתיות שותפים.

UNINETTUNO מספקת סטנדרטים גבוהים של הוראה בסביבה דיגיטלית, הודות למודל ייחודי של למידה והוראה מרחוק באמצעות טכנולוגיות חדשות ופלטפורמה ייחודית המעודדת ומקיימת הישגים לצד התפתחות אישית. ב UNINETTUNO התלמידים יכולים לעקוב אחר תוכניות ולקבל כותרות מחקר תקף ואוניברסיטאות זיכויים בכל מקום, ללא הגבלת זמן ומרחב, אוניברסיטת ללא גבול (https://goo.gl/gie8e1).

מי לומד

פעילויות האימון מבוססות האינטרנט מתקיימות באזור מאקרו מבוסס אינטרנט, הנקרא הסייברספייס הדידקטי. במרחב הדידקטי מתקיים תהליך ההכשרה והלמידה והגישות הן מגוונות באמצעות כניסה וסיסמה מותאמים אישית, בהתאם לתפקיד השחקנים בנתיב החינוכי: פרופסורים, מורים וסטודנטים. שיעורים ופעילויות מקוונות לפי דרישה זמינים 24 שעות ביממה יחד עם כיתות וירטואליות בשידור חי וכיתות וירטואליות מוקלטות (https://goo.gl/jY26qD).

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • צָרְפָתִית
  • אִיטַלְקִית
  • עֲרָבִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

International Telematic University UNINETTUNO

התוכנית מעניקה לתלמידים מיומנויות וביטחון עצמי כדי לנהל ולהתאים באופן יעיל למגוון רחב של סביבות עסקיות תחרותיות ומשתנות ללא הרף בזירה הבינלאומית. ... [+]

התוכנית מעניקה לתלמידים מיומנויות וביטחון עצמי כדי לנהל ולהתאים באופן יעיל למגוון רחב של סביבות עסקיות תחרותיות ומשתנות ללא הרף בזירה הבינלאומית.

תואר ראשון בכלכלה וניהול עסקים מחולק לשני מסלולים עיקריים:

ניהול עסקים: נתיב ניהול בינלאומי בשפה האנגלית;ניהול פיננסי: נתיב בינלאומי שמטרתו ניהול עסקים עם דגש מיוחד על נושאים פיננסיים בשפה האנגלית.

Pathway ניהול עסקים מאפשר לסטודנטים:... [-]

איטליה רומא
הרשמה פתוחה
אנגלית,אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
International Telematic University UNINETTUNO

הקורס לתואר ראשון נועד להכשיר אנשי מקצוע המסוגלים לקחת חלק בפעילויות ניתוח, תכנון, יישום וניהול מערכות בתחומים של מדעי המחשב, אוטומציה וניהול הנדסה. ... [+]

הקורס לתואר ראשון נועד להכשיר אנשי מקצוע המסוגלים לקחת חלק בפעילויות ניתוח, תכנון, יישום וניהול מערכות בתחומים של מדעי המחשב, אוטומציה וניהול הנדסה.

מטרת התכנית היא לספק מגוון רחב של מיומנויות מתודולוגיות וטכניות בתחום הנדסת המידע, על מנת ליצור אנשי מקצוע בעלי גמישות גבוהה והתאמה לדרישות השוק. זה גם נותן הכנה מוצק במתמטיקה ובפיזיקה, ובכך לספק את הכלים מתודולוגיות מדעיות נדרש לגשת לבעיות הנדסה באופן קפדני.... [-]

איטליה רומא
הרשמה פתוחה
אנגלית,אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית