קרא את התיאור הרשמי

כישורים מקוונים שתוכננו איתך בראש

La Trobe אוניברסיטת דידאסקו יש שותפות להביא לך הסמכות מקוונות כי הם מוערכים מאוד על ידי המעסיקים והכרה בינלאומית. La Trobe הוא אחד האוניברסיטאות המכובדות ביותר של אוסטרליה עם יותר מ 36,000 תלמידים היסטוריה משנת 1967. Didasko יש שותפות עם לה Trobe כדי לספק הכשרה מקוונת עם כמה חומר למידה מרתקים ביותר הזמינים. Didasko הם מומחים בתחום החינוך המקוון מתמחים אלה שרוצים לשנות או לשפר את הקריירות שלהם.

עזרה כאשר אתה צריך את זה ביותר

אנו מבינים כי מחקר מקוון יכול להיות קצת מרתיע, במיוחד אם זה כבר זמן מה מאז היית האחרון בחינוך פורמלי. ב Didasko, יש לנו מחויבים צוותים אקדמיים ותמיכה זמין מי הם להוטים לפתור כל תלמיד חקירה. המטרה שלנו היא לענות על כל השאלות של התלמידים בתוך 10 דקות (במהלך שעות הפעילות הרגילות), ולפתור בתוך 24 שעות.

שעות פעילות

  • שני - חמישי 7: 30-10: 00
  • יום שישי 7:30 - 18:00 AEST

היתרונות של ללמוד איתנו

  • 100% קורסים מקוונים כדי ללמוד בבית או במשרד שלך
  • תשלם כשתצא. נושא לפי נושא.
  • הסמכות מאחת האוניברסיטאות המכובדות ביותר באוסטרליה
  • ללא המתנה - הירשם היום עם תאריכי התחלה חודשיים
  • עבודה חלקית במשרה מלאה וגמישה
  • שמור מעל 40,000 $ AUS בשנה על ידי לימוד מקוון במדינה שלך. (ללא עלויות הספר, ללא עלויות נסיעה, ללא עלויות מגורים, ללא עלויות בקמפוס)
דרך חדשה ללמוד
למרות שאולי לא שמעתם על Didasko, היינו בחזית החינוך בצורה זו או אחרת במשך כמעט 20 שנה! כיום, אלפי סטודנטים ברחבי העולם משתמשים במשאבים המקוונים שלנו כדי לשפר את עצמם. פיתחנו חלק מרתק ביותר מולטימדיה תוכן למידה שלמעשה עושה כיף ללמוד!

מה ההבדל בין דיאדאסקו?

אנחנו נלהבים לעשות את ההבדל בחיים שלך. בכל שלב של המסע שלך, Didasko יעבוד איתך כדי להבטיח לך להשיג את מטרות הקריירה שלך.
המיקוד שלנו הוא על מחליפי הקריירה ואלה שאתה רוצה לקדם את הקריירה שלך בתחום הנוכחי שלך. כדי לעזור לך, עיצבנו תוכנית הלימודים סביב הנסיבות הייחודיות שלך. הפתרון המקוון שלנו 100% מאפשר לך לשמור להרוויח תוך כדי לתכנן את השלבים הבאים בקריירה שלך.

אפשרויות לימוד מלאות או חלקיות

אתה יכול ללמוד מלא או במשרה חלקית ללא נוכחות בקמפוס בכלל. לימוד על לוח זמנים במשרה מלאה (כ -30 שעות בשבוע) ישלים כל שנה את ההסמכה שלך במסגרת הזמן השנתית הקבועה (שלוש שנים לתואר ראשון). עבור חלק, זה קצת יותר מדי עם עבודה במשרה מלאה. זה יכול לגרום לימודים שלהם סבל.
יש לנו אפשרות במשרה חלקית שמאפשרת לך לצמצם את המחויבות של הלימודים השבועית. כן, כמובן שלך ייקח יותר, אבל הרצון שלך ואת הרצון להשלים את הקורס שלך תמיד לראות לטובה על ידי מעסיקים לא משנה איזו אפשרות תבחר. אתה יכול לשנות את מצב הלימוד אם ההתחייבויות שלך לשנות במהלך הקורס שלך.

בחר כאשר אתה לומד

אנו נעבוד אתך כדי להשלים את שעות הלימוד שלך כל שבוע עם תוכנית הלימודים האישית שלך. אנו נעזור לך לכבד את התוכנית שלך ולהכות את מטרות המחקר שלך. שוב, צריך לשנות את הנסיבות שלך, אז תוכנית הלימודים שלך!

שלושה כישורים בדרגה אחת

La Trobe אוניברסיטת תארים מקוונים להחיל לספק לך הזדמנות ייחודית להשיג עד שלוש הסמכות על פני משך הלימודים שלך. בכפוף להשלמת כל חלק של הקורס באופן משביע רצון, תוענק לך תעודה מיושמת (סוף שנה 1), תואר אקדמי יישומי (סוף שנה 2) ותואר אקדמי יישומי לאחר שתשלים את כל שלוש השנים. כושר ההשתכרות הפוטנציאלי שלך גדל ככל שאתה התקדמות דרך הקורס שלך.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

La Trobe –Didasko

אוניברסיטת La Trobe תואר ראשון של טכנולוגיה ענן יישומי כבר נבנה במטרה למגזר ענן מחשוב בשיתוף פעולה ייחודי עם ענקית אמזון העולמית. מגזר הענן נהנה כיום מצמיחה מהירה, אך מחס ... [+]

תיאור הקורס

אוניברסיטת לה טרובר, בוגרת טכנולוגיית ענן יישומית, נבנתה במיוחד עבור תחום מחשוב הענן, אשר נהנה כיום מצמיחה מהירה, ומשלבת 6 אישורי תעשייה נחשבים (4 מתוכם אמזון שירותי אינטרנט ספציפיים) במסגרת ההסמכה לתואר.

הקורס מכיל ידע ומיומנויות במערכות מידע, פיתוח אינטרנט ופיתוח תוכנה, למידה ממוחשבת, מאגרי מידע ונתונים גדולים, הגירה של ענן ארגוני, פיתוח יישומי ענן בארגון ורשתות מחשבים. הקורס מיושם במיקוד שלו ומכין את התלמידים עבור אישורי ספק מפתח הרלוונטיים לתעסוקה בתעשיית ה- IT.... [-]

אוסטרליה Melbourne
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
La Trobe –Didasko

אוניברסיטת לה טרויב תואר ראשון של טכנולוגיית מידע יישומי מספק חינוך מעולה, כללי בתחום טכנולוגיית המידע (IT), ואת ההזדמנות לחקור תחומי מיקוד במערכות מידע, פיתוח תוכנה, רשת ... [+]

תיאור הקורס

אוניברסיטת לה טרויב תואר ראשון של טכנולוגיית מידע יישומי מספק חינוך מעולה, כללי בתחום טכנולוגיית המידע (IT), ואת ההזדמנות לחקור תחומי מיקוד במערכות מידע, פיתוח תוכנה, רשתות מחשבים, ופיתוח אינטרנט.

מבנה הלמידה מאפשר לך להשלים את הקורס שלך כסטודנט מקוון במשרה מלאה, או לשלב מקוון במשרה חלקית מחקרים עם התחייבויות עבודה.

קורס זה יש להתמקד ממוקד וכולל IT בתעשייה הסמכות הספק רלוונטיות רצוי למעסיקים פוטנציאליים. בוגרי עם כישורים להחיל לא רק את הכישורים והידע של חינוך באוניברסיטה, אבל את החשיבה המעשית ליישם אותם בתעשייה.... [-]

אוסטרליה Melbourne
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
La Trobe –Didasko

אוניברסיטת לה Trobe תואר ראשון של עסקים יישומיים יספק לך בסיס רחב של מיומנויות הנדרשות עבור מגוון רחב של תפקידים בעולם העסקים. ... [+]

תיאור הקורס

אוניברסיטת לה Trobe תואר ראשון של עסקים יישומיים יספק לך בסיס רחב של מיומנויות הנדרשות עבור מגוון רחב של תפקידים בעולם העסקים.

אלה המבקשים לשנות קריירות, לעבור לתפקיד חדש או להתחיל הארגון שלהם ימצא את התוכן של הקורס הזה יקר. לימוד ההסמכה העסקית להחיל יציג לך את פעולתם של ארגונים ומבנה שלהם, להגדיל את המודעות המסחרית שלך ולאפשר לך לבנות ידע מעשי זה יהיה חיוני למטרות הקריירה העתידיות שלך.... [-]

אוסטרליה Melbourne
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
La Trobe –Didasko

אוניברסיטת לה Trob תואר ראשון של עסקים יישומיים (ניהול הגדולות) יספק לך בסיס רחב של מיומנויות עסקיות הנדרשות עבור מגוון של תפקידי ניהול בתעשייה. ... [+]

תיאור הקורס

אוניברסיטת לה Trob תואר ראשון של עסקים יישומיים (ניהול הגדולות) יספק לך בסיס רחב של מיומנויות עסקיות הנדרשות עבור מגוון של תפקידי ניהול בתעשייה.

אלה המבקשים לשנות קריירה, לעבור לתפקיד ניהול חדש או להתחיל הארגון שלהם ימצא את התוכן של הקורס הזה לא יסולא בפז. הניהול הראשי מתמקד ביצירת צוות בעל ביצועים גבוהים בכל ארגון. הבנת חדשנות ארגונית ופיתוח כמו גם ניהול בהצלחה אתגרים בינאישיים הם רק כמה מיומנויות המנהלים המצליחים חייבים לדעת.... [-]

אוסטרליה Melbourne
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 6 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
La Trobe –Didasko

אוניברסיטת לה Trobe תואר ראשון של עסקים יישומיים (שיווק מרכזי) יספק לך בסיס של מיומנויות עסקיות מפתח שיווק. הכישורים והידע הזמינים בהסמכה זו רצויים מאוד במגוון רחב של תפק ... [+]

תיאור הקורס

אוניברסיטת לה Trobe תואר ראשון של עסקים יישומיים (שיווק מרכזי) יספק לך בסיס של מיומנויות עסקיות מפתח שיווק. הכישורים והידע הזמינים בהסמכה זו רצויים מאוד במגוון רחב של תפקידים בעולם העסקים.

אלה המבקשים לשנות קריירה, לעבור לתפקיד חדש שיווק / מכירות הקשורות או להתחיל הארגון שלהם ימצא את התוכן של הקורס הזה לא יסולא בפז. השיווק העיקרי מיועד תפקידים הדורשים ידע טוב לעבוד על מיומנויות מחקר, שוק ניתוח הצרכן, מדיה תכנון אסטרטגיות שיווק. זה גם יקר כאשר עובדים עם מדיה חיצונית ושיווק הקשורות סוכנויות.... [-]

אוסטרליה Melbourne
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

What's so good about my course?

Thoughts on the content of our courses - Interview with Dr. Christopher Swan